Другий рік поспіль студенти кафедри Комп’ютерних мультимедійних технологій ННІКІТ беруть участь у Всеукраїнській студентській Олімпіаді з «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва», яка проходить на базі НTУ України «Київський політехнічний інститут», і другий рік поспіль займають призові місця.

17 травня 2017 року студентка 3-го курсу спеціальності «Видавничо-поліграфічна справа» Ольга Станіславова виборола серед студентів технічних вищих навчальних закладів почесне III місце за виконання завдання «Проектування оригінал-макету поштової листівки «З Ювілеєм».

Кращі проекти учасників олімпіади були відзначені дипломами. Показовим є той факт, що усі роботи студентів ННІКІТ НАУ були високо оцінені журі і нагороджені дипломи. Вітаємо студентів 3-го курсу: Т. Аршулик , Т. Бесараб,  Х. Венцко, А. Козаченко,  М. Порубая, Х. Савчук, Б. Чича, а також  студентів 4-го курсу: М.  Бахмацького та А. Чумакова.

Підготовкою студентів до олімпіади займалися завідувач кафедри КММТ, професор, доктор  педагогічних наук С. М. Лобода та доцент О. А. Бобарчук.

Бажаємо успіхів та подальших перемог студентам-поліграфістам! Маємо надію, що їх креативні ідеї знайдуть своє втілення і піднесуть на вищий щабель видавничо-поліграфічну галузь України.

Альона Кириленко, асистент кафедри КММТ