25 жовтня 2018 року відбулось Урочисте засідання кафедри вищої та обчислювальної математики ННІКІТ НАУ, присвячене 85-річчю створення кафедри вищої математики Київського авіаційного інституту.

На час свого заснування Київський авіаційний інститут складався з кафедри двигунів, кафедри льотної експлуатації, а також кафедр математики, фізики та теоретичної механіки.

На Урочистому засіданні були присутні директор ННІКІТ В. Козловський, заступники директора, завідувачі кафедр, колектив кафедри вищої та обчислювальної математики та викладачі з інших кафедр.

Завідувач кафедри вищої та обчислювальної математики, професор В. Денисюк зробив доповідь, в якій представив основні етапи розвитку кафедри, а також основні здобутки.

Дирекція ННІКІТ привітала колектив кафедри і побажала нових педагогічних звершень!