14-15 листопада 2018 р. відбулася IX науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організатором якої є кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій.

Цього року конференція набула міжнародного розголосу. До організаційного комітету приєдналися: Джордж Хагері, президент коледжу Бікона штату Нью-Гемпшір (США); Філіпп Флурі, заступник директора Центру DCAF (Швейцарія); Матей Таняш, декан відділу педагогічних наук Академії спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща); Божена Сєрадзька-Базюр, завідувач кафедри наук про родину Академії «Ігнатіанум» (Республіка Польща); Войцех Велскоп, проректор з організації навчання та якості освіти Вищої школи бізнесу і наук про здоров’я (Республіка Польща).

Пленарне засідання розпочав директор ННІКІТ, доктор технічних наук, професор В. В. Козловський.

У рамках конференції відбулася презентація книги «Ратай українського ефіру. Спогади про Миколу Охмакевича». До наукової аудиторії звернувся перший заступник голови Київської організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України В. В. Пасак. Він вручив кафедрі КММТ та студентам, які розробили макет та реставрацію оригінальних фотоматеріалів цього видання, подарункові екземпляри книги.

Тривалі стосунки пов’язують кафедру з Українським мовно-інформаційним фондом НАН України, який очолює академік НАН України, доктор технічних наук, професор В. А. Широков. Під час конференції було проголошено, що у рамках наукового співробітництва кафедра КММТ ННІКІТ включена до числа членів-учасників державної цільової програми на 2018 – 2028 роки – «Всеукраїнський лінгвістичний діалог», спрямованої на забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення єдиного культурного простору України та збереження цілісності культури.

У секційних засіданнях взяли участь більше ніж 30 викладачів та 70 студентів з Інституту інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та інших вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Фото