Команда НАУ «NAU EDA» перемогла у Першому Всеукраїнському студентському турнірі – Ukrainian University Open 2018, організованому ГО «Українська Федерація Електронного Спорту» в партнерстві з Національним університетом фізичного виховання і спорту України та ГО «Студентська Спортивна Спілка України», за підтримки Міністра молоді та спорту України та міністра освіти і науки України.

У турнірі брали участь понад 150 команд з 67 закладів вищої освіти 23- х міст України. НАУ представляли три збірні команди – «NAU EDA» з кіберспортивної дисципліни League of Legends та команди «FAMOUS» і «NAU 2-FACED» з дисципліни Dota 2.

Підтримували наші команди на змаганнях ректор НАУ Володимир Ісаєнко та директор ННІКІТ Валерій Козловський.На прес-конференції «Реалії та перспективи кіберспорту (e-sport) в Україні», що відкривала Ukrainian University Open 2018, Володимир Ісаєнко долучився до обговорення подальшого розвитку кіберспорту в Україні. З вітальним словом виступили заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович та заступник міністра освіти і науки України Роман Греба.

У запеклій боротьбі команда «NAU 2-FACED» вирвалась у півфінал, а наша гордість «NAU EDA» перемогла у League of Legends. Гравцями-переможцями стали: Смаль Едуард Романович (ФТТ), Фрунзе Дмитро Сергійович (ННІКІТ), Таран Кирилл Валентинович (ННІКІТ), Гальоса Андрій Олександрович (Коледж інженерії та управління НАУ), Мандрика Микита Євгенович (ННІНО), Соценко Олексій Олександрович (ННІАЕТ), Упир Максим Геннадійович (ННІКІТ).

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших перемог!

Фото