Перемога ІКІТовців на Міжнародному форумі «Innovation Market»

З 21 по 23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі під час Міжнародного форуму «Innovation Market» проходив конкурс «Марафон з інтелектуальної власності (IP MARATHON)», який було організовано державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності».

У запеклій боротьбі збірна команда з студентів Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій та Факультету економіки та бізнес-адміністрування під керівництвом доцента кафедри комп’ютеризованих систем управління Артамонова Є. Б. виборола І місце.

Вітаємо наших переможців:

  • Калитюка Артема (ННІКІТ СП-225);
  • Коваленка Дмитра (ННІКІТ СП-225);
  • Люкшина Артема (ННІКІТ КС-121);
  • Євченка Альберта (ФЕБА 221).

Фото

Вітаємо збірну НАУ з перемогою у Ukrainian University Open 2018!

Команда НАУ «NAU EDA» перемогла у Першому Всеукраїнському студентському турнірі – Ukrainian University Open 2018, організованому ГО «Українська Федерація Електронного Спорту» в партнерстві з Національним університетом фізичного виховання і спорту України та ГО «Студентська Спортивна Спілка України», за підтримки Міністра молоді та спорту України та міністра освіти і науки України.

У турнірі брали участь понад 150 команд з 67 закладів вищої освіти 23- х міст України. НАУ представляли три збірні команди – «NAU EDA» з кіберспортивної дисципліни League of Legends та команди «FAMOUS» і «NAU 2-FACED» з дисципліни Dota 2.

Підтримували наші команди на змаганнях ректор НАУ Володимир Ісаєнко та директор ННІКІТ Валерій Козловський.На прес-конференції «Реалії та перспективи кіберспорту (e-sport) в Україні», що відкривала Ukrainian University Open 2018, Володимир Ісаєнко долучився до обговорення подальшого розвитку кіберспорту в Україні. З вітальним словом виступили заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович та заступник міністра освіти і науки України Роман Греба.

У запеклій боротьбі команда «NAU 2-FACED» вирвалась у півфінал, а наша гордість «NAU EDA» перемогла у League of Legends. Гравцями-переможцями стали: Смаль Едуард Романович (ФТТ), Фрунзе Дмитро Сергійович (ННІКІТ), Таран Кирилл Валентинович (ННІКІТ), Гальоса Андрій Олександрович (Коледж інженерії та управління НАУ), Мандрика Микита Євгенович (ННІНО), Соценко Олексій Олександрович (ННІАЕТ), Упир Максим Геннадійович (ННІКІТ).

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших перемог!

Фото

IX науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14-15 листопада 2018 р. відбулася IX науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організатором якої є кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій.

Цього року конференція набула міжнародного розголосу. До організаційного комітету приєдналися: Джордж Хагері, президент коледжу Бікона штату Нью-Гемпшір (США); Філіпп Флурі, заступник директора Центру DCAF (Швейцарія); Матей Таняш, декан відділу педагогічних наук Академії спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща); Божена Сєрадзька-Базюр, завідувач кафедри наук про родину Академії «Ігнатіанум» (Республіка Польща); Войцех Велскоп, проректор з організації навчання та якості освіти Вищої школи бізнесу і наук про здоров’я (Республіка Польща).

Пленарне засідання розпочав директор ННІКІТ, доктор технічних наук, професор В. В. Козловський.

У рамках конференції відбулася презентація книги «Ратай українського ефіру. Спогади про Миколу Охмакевича». До наукової аудиторії звернувся перший заступник голови Київської організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України В. В. Пасак. Він вручив кафедрі КММТ та студентам, які розробили макет та реставрацію оригінальних фотоматеріалів цього видання, подарункові екземпляри книги.

Тривалі стосунки пов’язують кафедру з Українським мовно-інформаційним фондом НАН України, який очолює академік НАН України, доктор технічних наук, професор В. А. Широков. Під час конференції було проголошено, що у рамках наукового співробітництва кафедра КММТ ННІКІТ включена до числа членів-учасників державної цільової програми на 2018 – 2028 роки – «Всеукраїнський лінгвістичний діалог», спрямованої на забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення єдиного культурного простору України та збереження цілісності культури.

У секційних засіданнях взяли участь більше ніж 30 викладачів та 70 студентів з Інституту інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та інших вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Фото

ННІКІТ долучився до написання всеукраїнського диктанту національної єдності

У великій читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного авіаційного університету 09 листопада 2018 року зібрався дружній колектив Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій аби долучитися до всеукраїнського диктанту національної єдності, який був приурочений до Дня української писемності й мови!

Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом! Найголовніше, що метою заходу було не стільки написання диктанту, а прагнення об’єднання навколо мови! Ні одна мова у світи не є настільки милозвучною в усіх своїх проявах як українська мова! А тому ми закликаємо плекати, шанувати і любити рідну мову!

Фото

Єдність фундаментального та прикладного в галузі інженерії програмного забезпечення

Відбулась робоча зустріч керівництва Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету з представниками компанії лідера в сфері розробки програмного забезпечення ЕПАМ СИСТЕМС.

В процесі обговорення питань співпраці було визначено перелік конкретних заходів щодо реалізації укладеного між НАУ та ЕПАМ СИСТЕМС договору про співробітництво. Значну увагу приділено питанням наближення до вимог практики змісту підготовки фахівців в сфері інженерії програмного забезпечення.

Наприкінці зустрічі представникам НАУ було вручено подарунковий сертифікат на передачу від ЕПАМ СИСТЕМС обчислювальної техніки для її використання у навчальному процесі та наукових дослідженнях ННІКІТ.

Фото

Кафедрі вищої та обчислювальної математики ННІКІТ 85 років!

25 жовтня 2018 року відбулось Урочисте засідання кафедри вищої та обчислювальної математики ННІКІТ НАУ, присвячене 85-річчю створення кафедри вищої математики Київського авіаційного інституту.

На час свого заснування Київський авіаційний інститут складався з кафедри двигунів, кафедри льотної експлуатації, а також кафедр математики, фізики та теоретичної механіки.

На Урочистому засіданні були присутні директор ННІКІТ В. Козловський, заступники директора, завідувачі кафедр, колектив кафедри вищої та обчислювальної математики та викладачі з інших кафедр.

Завідувач кафедри вищої та обчислювальної математики, професор В. Денисюк зробив доповідь, в якій представив основні етапи розвитку кафедри, а також основні здобутки.

Дирекція ННІКІТ привітала колектив кафедри і побажала нових педагогічних звершень!

Фото