Творчі та професійні  досягнення студентів приймаються:
Спеціальності 122 спеціалізація "Інформаційні управляючі системи та технології" в каб. 6.206
Спеціальності 125 спеціалізація "Безпека інформаційних і комунікаційних систем" в каб. 11.118
Спеціальності 123 спеціалізації "Системне програмування" в каб. 5.214
Всі інші спеціальності і спеціалізації в приймальній комісії

 

Детальніше...

10 липня 2017 р. за підтримки Торгово-промислової палати (ТПП) України відбудеться дискусія за круглим столом «Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститись?».

 

 

Детальніше...

7 липня 2017 р. у конференц-залі Міністерства освіти і науки України  відбувся семінар «Розроблення та імплементація освітніх програм відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейських рекомендацій та стандартів із забезпечення якості (ESG) та національних стандартів вищої освіти».

 

Детальніше...

25-26 травня 2017 року відбулася щорічна подія у галузі інформаційної безпеки - ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах». Конференцію організовано і проведено за підтримки Держспецзв’язку.

До складу учасників конференції ввійшли представники понад 100 державних інституцій, провідних наукових установ, підприємств і організацій, експерти та фахівці ІТ-галузі.


Детальніше...

З 22 по 26 травня 2017 року у рамках SPS Programme NATO відбувся тренінг «Cyber Defenсe in the Context of Energy Security».

SPS Programme (The Science for Peace and Security - Наука заради миру і безпеки) - інструмент, що сприяє розширенню співпраці та діалогу з усіма партнерами на основі наукових досліджень, інновацій та обміну знаннями. Відповідно до SPS Programme надається фінансування, консультації експертів та підтримка щодо безпеки діяльності, спільно розробленої НАТО і країною-партнером.

 

Детальніше...

У цьому році студенти поселяються з 01.07.2017 по 30.06.2018 або по 28.02.2018, тобто до закінчення н.р. (6 курс).
Поселення до гуртожитків НАУ для студентів ННІКІТ буде проходити за рейтинговою системою. Порогові бали будуть визначені комісією з поселення ННІКІТ (середній бал за 2 семестри, без урахування курсових робіт/проектів, для деяких курсів без урахування оцінки з практики).


 

Детальніше...