21–24 травня 2013 року відбулися засідання секцій III міжнародної науково-технічної конференції «ITSEC: Безпека інформаційних технологій» («ITSEC: Information Technology Security»): «Сучасні технології інформаційної безпеки»; «Сучасні технології консолідації інформації та менеджменту знань»; «Захист інформації з обмеженим доступом та автоматизація її обробки»; «Безпека інформації в інформаційно-комунікаційних системах»; «Криптографічні та стеганографічні засоби захисту інформації»; «Технології управління інформаційною безпекою».

Детальніше...

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 46 від 23.01.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012-2013 навчальному році» команда НАУ взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед студентів всіх вищих навчальних закладів України на базі Севастопольського національного технічного університету 14-17 травня 2013 року (керівник команди – доцент В.С. Коновалюк).

Детальніше...

21 травня 2013 року в Інституті комп’ютерних інформаційних технологій відбулося засідання секції «Комп’ютерні системи» ХІ Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2013», на якій було заслухано 15 доповідей.

Детальніше...

Керуючись Законом України «Про донорство крові та її компонентів» і враховуючи велику потребу лікувально-профілактичних закладів міста у крові, її компонентах та препаратах, Київський міський центр крові запрошує всіх бажаючих прийняти участь у проведенні Дня Донора.

Детальніше...

20 квітня 2013 року відбувся захід «День відкритих дверей ІКІТ НАУ», на який завітали випускники коледжів, старшокласники СНЗ м.Києва та Київської області.

Детальніше...

20 квітня 2013 року в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» директор, викладачі та студенти ІКІТ взяли участь в загальноуніверситетському заході «Весняна толока».На честь 80-річчя університету було висаджено 60 дерев між Центром культури і мистецтв та Спортивним комплексом, які утворили ясеневу алею.

Детальніше...

Студенти Інституту комп’ютерних інформаційних технологій провели презентацію своїх досягнень у галузі робототехніки Це було зроблено на запрошення американської компанії DataArt, яка має представництва в п’яти країнах світу (США, Великобританія, Росія, Україна, Швейцарія).

Детальніше...

3-4 квітня 2013 року в Інституті комп’ютерних інформаційних технологій відбулися засідання 8 секцій напряму «Комп’ютерні технології» ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференція молодих учених і студентів «ПОЛІТ-2013. Сучасні проблеми науки», на яких було заслухано 237 доповідей.

Детальніше...