Наприкінці 2016 року директором Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ), професором Юдіним Олександром Костянтиновичем, який на даний момент виконує обов’язки проректора з наукової роботи НАУ, було ініційовано процес активної співпраці з Київською Кібер Академією.


Детальніше...

24 січня 2017 р. відбулася зустріч керівництва  НН ІКІТ з делегацією Технічного Університету м. Острава (Чехія).

Факультет електротехніки та інформатики Остравського ВНЗ представляли заступники декана пані Зденка Хмелікова, пан Петр Крейчі та пан Йозеф Орішко. Від НН ІКІТ були присутні директор Олександр Юдін, відповідальна за навчально-організаційну роботу Олена Дубчак та відповідальна за міжнародну діяльність Вікторія Лукашенко.


Детальніше...

ВНИМАНИЕ! ОТКРЫТА ВАКАНСИЯ

Отдел Информационных технологий фармацевтической Корпорации «Артериум»

объявляет конкурс кандидатов на прохождение стажировки

Детальніше...

Дистанційний конкурс «Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів», 25 січня 2017 - 12 лютого 2017 р.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.


Детальніше...

Новий 2017 рік для фахівців з кібербезпеки розпочався утворенням міжвідомчої робочої групи відповідно до наказу Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації  (Держспецзв’язок) України Л.Євдоченка.

 

Детальніше...

Наприкінці 2016 р. в Українській академії друкарства (м.Львів) відбувся відкритий конкурс студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія».


Детальніше...

15 грудня 2016 року за запрошенням Асоціації «Інформаційні технології України»  науково – педагогічні працівники Навчально-наукових            інститутів Аеронавігації та Комп’ютерних інформаційних технологій НАУ взяли участь в ІV-й міжнародній конференції «Синергія: ІТ-освіта та ІТ- бізнес».


Детальніше...

2 грудня 2016 року, за запрошенням Технічно-гуманітарної академії м. Бельско-Бяла (Польща), науково – педагогічні працівники кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації НН ІКІТ доцент Ю. Бойко, асистенти О. Весельська та Р. Зюбіна взяли участь у VI Міжнародній конференції студентів, аспірантів та докторантів "Інженер XXI століття". Головною метою конференції була презентація наукових, проектних та дослідницьких робіт молодих науковців.


Детальніше...