14 грудня 2016 р.о 13.45  в аудиторії 1.002 відбудеться тренінг з менеджерських навичок та презентація компанії ТОВ «ВЕНБЕСТ» щодо посад, на які можливе працевлаштуання студентів.

Запрошуються усі охочі!

З 18 по 24 лютого 2017 р., у рамках співробітництва ННІ післядипломного навчання  НАУ та Празького університету підвищення кваліфікації,   для викладачів і студентів буде проводитися  міжнародне стажування «Образовательные системы Евросоюза: перспективы сотрудничества и развития» (Прага,Чехія).

 


Детальніше...

25 листопада 2016 р. відповідальна за навчально-організаційну роботу НН ІКІТ О.Дубчак взяла участь у засіданні освітнього комітету Асоціації «Інформаційні Технології України».


Детальніше...

9 – 10 листопада 2016 р. в Навчально-науковому інституті Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) відбулася VII всеукраїнська науково-практична конференція „Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності”. Захід організовано кафедрою комп’ютерних мультимедійних технологій ННІКІТ НАУ спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Українським мовно-інформаційним фондом НАН України.


Детальніше...

Протягом вересня-листопада 2016 р. відповідальна за навчально – організаційну роботу НН ІКІТ О. Дубчак на запрошення  Асоціації «ІТ України» брала участь у роботі Комітету з питань освіти Асоціації.

 

Детальніше...

Протягом 2016  року співробітниками Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) проводиться наполеглива робота в рамках підписаного договору про співробітництво між НН ІКІТ та Краківським політехнічним університетом імені Тадеуша Костюшки.

 

Детальніше...

3 листопада 2016 р. у Державному НДІ авіації Міноборони України відбулася нарада щодо створення робочої групи з організації інтегрованого центру безпілотної авіації.

 

Детальніше...

Засідання трудового колективу ННІ КІТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Детальніше...