Дистанційний конкурс «Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів», 25 січня 2017 - 12 лютого 2017 р.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.


Детальніше...

Новий 2017 рік для фахівців з кібербезпеки розпочався утворенням міжвідомчої робочої групи відповідно до наказу Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації  (Держспецзв’язок) України Л.Євдоченка.

 

Детальніше...

Наприкінці 2016 р. в Українській академії друкарства (м.Львів) відбувся відкритий конкурс студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія».


Детальніше...

15 грудня 2016 року за запрошенням Асоціації «Інформаційні технології України»  науково – педагогічні працівники Навчально-наукових            інститутів Аеронавігації та Комп’ютерних інформаційних технологій НАУ взяли участь в ІV-й міжнародній конференції «Синергія: ІТ-освіта та ІТ- бізнес».


Детальніше...

2 грудня 2016 року, за запрошенням Технічно-гуманітарної академії м. Бельско-Бяла (Польща), науково – педагогічні працівники кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації НН ІКІТ доцент Ю. Бойко, асистенти О. Весельська та Р. Зюбіна взяли участь у VI Міжнародній конференції студентів, аспірантів та докторантів "Інженер XXI століття". Головною метою конференції була презентація наукових, проектних та дослідницьких робіт молодих науковців.


Детальніше...

14 грудня 2016 р.о 13.45  в аудиторії 1.002 відбудеться тренінг з менеджерських навичок та презентація компанії ТОВ «ВЕНБЕСТ» щодо посад, на які можливе працевлаштуання студентів.

Запрошуються усі охочі!

З 18 по 24 лютого 2017 р., у рамках співробітництва ННІ післядипломного навчання  НАУ та Празького університету підвищення кваліфікації,   для викладачів і студентів буде проводитися  міжнародне стажування «Образовательные системы Евросоюза: перспективы сотрудничества и развития» (Прага,Чехія).

 


Детальніше...

25 листопада 2016 р. відповідальна за навчально-організаційну роботу НН ІКІТ О.Дубчак взяла участь у засіданні освітнього комітету Асоціації «Інформаційні Технології України».


Детальніше...