11 квітня 2016 р. відбулася зустріч директора Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій О.Юдіна зі співробітниками компаній «Microsoft Ukraine» та «TechExpert» у рамках виконання Стратегічного плану розвитку НН ІКІТ в освітній діяльності та процесах інформатизації.

Детальніше...

8 квітня 2016 р. відповідальна за навчально-організаційну роботу НН ІКІТ О.Дубчак та завідувач кафедрою КММТ С.Лобода на запрошення ректорату НАУ взяли участь у зустрічі з представниками Державного університету «Люблінська Політехніка» (Польща).

Детальніше...

Студенти та випускники НН ІКІТ запрошуються на Ярмарок вакансій «Імпульс - 2016»:

Детальніше...

15-18 березня 2016 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Комп’ютерна інженерія» зі спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі».

Детальніше...

Понад рік на базі СНТТ Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) працює гурток «Робототехніка», керівником якого є доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління НН ІКІТ Євген Артамонов. За цей час підготовку до участі в конкурсах, олімпіадах і науково-практичних конференціях отримали понад 20 студентів.

Детальніше...

За високі досягнення у навчанні, активну участь у науково-дослідній роботі нагороджені персональними стипендіями старшокурсники Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій:

Детальніше...

У Навчально – науковому інституті Комп’ютерних інформаційних технологій відбулися засідання екзаменаційних комісій та конкурс – огляд дипломних проектів/робіт випускників за галузями знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» та 0515 «Видавничо-поліграфічна справа».

Детальніше...

Підведені підсумки традиційної щорічної олімпіади з математики, яку 24 лютого 2016 р. провели викладачі кафедри вищої та обчислювальної математики Навчально-наукового інституту Комп'ютерних інформаційних технологій для студентів НН ІКІТ, НН ІІДС, НН АКІ, НН ІАН та всіх бажаючих.

Детальніше...