9 – 10 листопада 2016 р. в Навчально-науковому інституті Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) відбулася VII всеукраїнська науково-практична конференція „Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності”. Захід організовано кафедрою комп’ютерних мультимедійних технологій ННІКІТ НАУ спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Українським мовно-інформаційним фондом НАН України.


Детальніше...

Протягом вересня-листопада 2016 р. відповідальна за навчально – організаційну роботу НН ІКІТ О. Дубчак на запрошення  Асоціації «ІТ України» брала участь у роботі Комітету з питань освіти Асоціації.

 

Детальніше...

Протягом 2016  року співробітниками Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) проводиться наполеглива робота в рамках підписаного договору про співробітництво між НН ІКІТ та Краківським політехнічним університетом імені Тадеуша Костюшки.

 

Детальніше...

3 листопада 2016 р. у Державному НДІ авіації Міноборони України відбулася нарада щодо створення робочої групи з організації інтегрованого центру безпілотної авіації.

 

Детальніше...

Засідання трудового колективу ННІ КІТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Детальніше...

15 вересня 2016 р. відповідальна за навчально-організаційну роботу Навчально-наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій О.Дубчак на запрошення Асоціації «Інформаційні Технології України» взяла участь у роботі Ukrainian Software Development Forum 4.0.

Детальніше...

Національний авіаційний університет та Навчально – науковий інститут Комп’ютерних інформаційних технологій запрошують учнів 10-11 класів ЗНЗ м.Києва та регіонів України відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 17 вересня 2016 р. з 10 до 13 год. в приміщенні Центра культури та мистецтв НАУ за наступним порядком:

Детальніше...

З 06 по 09 вересня 2016 року з 9 00 до 17 00 у приміщенні приймальної комісії НАУ буде проводитись видача банківських карток “Укрсиббанк” для студентів 1 курсу.
Студентам при собі мати:

Детальніше...