31 серпня 2016 о 10:00 перед ЦКМ НАУ відбудеться загальноуніверситетська Посвята першоукрсників

Перші списки студентів на поселення до гуртожитку №11 на 2016-2017 навчальний рік. До списку внесено пільговиків, студентів 2-4 та 6 курсів.

Детальніше...

7 липня 2016 р. в Асоціації «IT Ukraine» відбулася зустріч представників комітетів Асоціації. Участь у зустрічі взяла відповідальна за навчально – організаційну роботу НН ІКІТО. Дубчак.

З доповіддю щодо підсумків роботи комітетів за І півріччя 2016 р. виступив Радник Міністра освіти і науки України, директор Асоціації В. Валєєв.

 

Детальніше...

Протягом 13 – 25 червня 2016 р. у Навчально-науковому інституті Комп’ютерних інформаційних технологій працювали  екзаменаційні комісії із захисту дипломних робітвипускниками ОС «Бакалавр», «Магістр» та ОКР «Спеціаліст» за галузями знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», 0515 «Видавничо-поліграфічна справа» та 1701 «Інформаційна безпека».


Детальніше...

24 червня 2016 р. у м. Краків (Польща) між Національним авіаційним університетом  та Краківським політехнічним університетомімені Тадеуша Костюшко було підписано Угоду про співробітництво в галузі освітньої та наукової  діяльності. Із польської сторони угоду підписав д.т.н., проф. Дариуш Богдал, проректор Краківської політехніки з наукової роботи та міжнародних відносин. Угода передбачає академічну мобільність студентів та викладачів ВНЗ, розробку спільних курсів та виконання сумісних науково-дослідних проектів.


Детальніше...

На виконання рішення Вченої ради НАУ, ухваленого на засіданні від 20 квітня 2016 р., щодо підвищення якості підготовки ІТ-фахівців у НАУ на базі Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій створено «Бюро управління проектами».


Детальніше...

13 травня 2016 р. відповідальна за навчально-організаційну роботу Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій О.Дубчак на запрошення Асоціації «Інформаційні Технології України» взяла участь у робочій зустрічі представників ВНЗ із директором Департаменту вищої освіти МОН України Олегом Шаровим.


Детальніше...