Навчально-науковий інститут Комп’ютерних інформаційних технологій запрошує на науково - технічну конференцію «Сучасні тенденції розвитку системного програмування», яка відбудеться 25 – 26 листопада 2015 р.

Детальніше...

11 – 12 листопада 2015 р. на кафедрі комп’ютерних мультимедійних технології (КММТ) Навчально-наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій відбулася науково-практична конференці «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». У конференції взяли участь фахівці в сфері мультимедіа, науковці та студенти з провідних вищих навчальних закладів України.

Детальніше...

До уваги абітурієнтів!
Навчально-науковий інститут комп’ютерних інформаційних технологій
запрошує учнів 10 – 11 класів на
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Детальніше...

22 жовтня 2015 р. відбулося чергове засідання науково – методичного семінару кафедри вищої та обчислювальної математики (ВОМ) НН ІКІТ.

Детальніше...

19 жовтня 2015 року на базі кафедри комп’ютеризованих систем управління Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) розпочала роботу VIIІ Міжнародна науково – технічна конференція «Інтелектуальні технології лінгвістичного аналізу».

Детальніше...

З 9 по 11 жовтня 2015 р. в м. Харків відбувся Всеукраїнський семінар «Світ на кінчиках пальців» щодо проблем забезпечення права дітей з важкими порушеннями зору на отримання якісної інформації в доступній для них формі. Даний семінар проходив в рамках реалізації Всеукраїнської програми «Національна Асамблея інвалідів України» (НАІУ) «Сприяння розвитку громадського руху жінок-інвалідів та батьків, які виховують дітей – інвалідів».

Детальніше...

Студенти кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації Ю.Бойко, П.Кудринський, В. Сіньков та О.Тюртюбек (напрям підготовки 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем») у рамках програми академічної мобільності студентів завершили навчальну практику в Лодзінському технічному університеті (ЛТУ, Польща). Практика проходила на факультеті електротехніки, електроніки, інформатики та автоматики ЛТУ.

Детальніше...

Запрошуємо до участі в роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Інтелектуальні технології лінгвістичного аналізу», яка відбудеться на базі кафедри комп’ютеризованих систем управління Навчально – наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій 19-20 жовтня 2015 року .

Детальніше...