З 18 по 20 вересня 2015 р. на базі Арт-заводу «Платформа» (вул. Беломорська, 1А) проходить виставка Software Engineering 2015. Крім безлічі цікавих експонатів, на виставці представлені розробки колективів СНТТ з НАУ, адже наш університете є одним з організаторів.

Детальніше...

10 вересня 2015 р. в Навчально – науковому інституті Комп’ютерних інформаційних технологій (НН ІКІТ) відбувся святковий захід «Посвята у першокурсники». Спочатку зібранню студентів І курсу відповідальний з навчально – виховної роботи НН ІКІТ О.Ткаліч довів корисну організаційну інформацію. А далі представники Творчого об’єднання студентів і аспірантів НН ІКІТ разом із Студрадою інституту провели змагання серед команд першокурсників. Конкурси були різнопланові, а учасникам була надана можливість продемонструвати і фізичну силу, і творчі здібності, і командний дух.

Детальніше...

Засідання вченої ради НН ІКІТ

14 вересня 2015 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Детальніше...

11 вересня 2015 р. відбув до Республіки Польща на навчання в Ягєллонському університеті (м.Краків) студент 4 курсу кафедри комп’ютерних систем та мереж Навчально – наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій Олександр Ємченко (напрям підготовки 6.050102 «Комп’ютерна інженерія»).

Детальніше...

У рамках програми обміну студентами, відповідно до угоди, укладеної між НАУ та Лодзінським технічним університетом (ЛТУ, Польща), 12 вересня 2015 року на навчальну практику до ЛТУ відбувають студенти Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій НАУ.

Детальніше...

1 вересня 2015 р. в рамках програми академічної мобільності Еразмус Мундус на навчання до Угорщини відбула студентка кафедри інженерії програмного забезпечення Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій М.Байда (напрям підготовки 6.050103 «Програмна інженерія»).

Детальніше...

3 вересня 2015 р. у гуртожитку №11 відбулося веселе та корисне дійство – «Квест – посвята у студенти ННІКІТ», в якій взяли участь «мінусята» - першокурсники ННІКІТ, а також студенти старших курсів, члени Студентської ради гуртожитку, Профбюро тощо.

Детальніше...

31 серпня 2015 о 16.00 в ЦКМ НАУ відбудеться загальноуніверситетська Посвята першоукрсників