20 липня 2015
Протягом 15 – 30 червня 2015 р. в Інституті комп’ютерних інформаційних технологій відбулися засідання екзаменаційних комісій із захисту дипломних робіт випускниками ОКР «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр» за галузями знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», 0515 «Видавничо-поліграфічна справа» та 1701 «Інформаційна безпека», а також конкурс – огляд дипломних проектів/робіт випускників.
З понад 400 дипломних проектів і робіт, розглянутих під час захисту, 84 було рекомендовано на конкурс.
У результаті обговорення та оцінювання дипломних проектів і робіт конкурсна комісія ІКІТ визначила наступних переможців.
Галузь 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка».
Спеціальності 7.05010201 «Комп’ютерні системи та мережі» та 7.05010202 «Системне програмування»:
І місце - Біланчук Олександр, група СП-524 С;
ІІ місце – Зварунчик Руслан, група СП-524 С.
Спеціальності 8.05010201 «Комп’ютерні системи та мережі» та 8.05010202 «Системне програмування»:
І місце - Варченко Денис, група СП-525 М;
ІІ місце – Колосок Маргарита, група СП-525 М; Постайчук Арнольд, група КС-522 М;
ІІІ місце - Комісарук Олександр, група КС-523 МА; Башунов Антон, група КС-523 МА; Набок Дмитро, група КС-522 М.
Напрями 6.050101 «Комп’ютерні науки», 6.050102 «Комп’ютерна інженерія» та 6.050103 «Програмна інженерія»:
І місце - Скакун Роман, група СП-426;
ІІ місце – Головня Галина, група УС-411; Юрчишин Мирослава, група ПІ-413;
ІІІ місце – Бойко Андрій, група ПІ-414; Панфьоров Олександр, група КС-423А; Москальчук Олександр, група ТП-412.
Галузь 0515 «Видавничо-поліграфічна справа».
Спеціальність 7.05150102 «Технології електронних мультимедійних видань»:
І місце - Дмитрик Ольга, група ВП-526 С;
ІІ місце – Закревський Станіслав, група ВП-526 С;
ІІІ місце – Білецький Ігор, група ВП-526 С; Каташинський Максим, група ВП-526 С.
Напрям 6.051501 «Видавничо-поліграфічна справа»:
І місце - Поліщук Тетяна, група ВП-427;
ІІ місце – Тимошенко Дарина, група ВП-427; Карпюк Ірина, група ВП-427;
ІІІ місце – Руденок Дмитро, група ВП-427; Соловей Марина, група ВП-427; Харченко Юлія, група ВП-427.
Галузь 1701 «Інформаційна безпека».
Спеціальність 7.17010101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»:
І місце - Мілєв Костянтин, група БІ-541 С;
ІІ місце – Нікітіна Ганна, група БІ-541 С; Колесников Максим, група БІ-541 С.
Спеціальністю 8.17010101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»:
І місце - Поляєв Євген, група БІ-543М;
ІІ місце – Марчук Єгор, група БІ-543М; Шемшур Альона, група БІ-543М;
ІІІ місце – Вікулов Павло, група БІ-543М; Кулик Денис, група БІ-543М; Никифорук Ірина, група БІ-543М.
Напрям 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»:
І місце - Косий Андрій, група БІ-442;
ІІ місце – Мозговий Ігор, група БІ-442; Бондаренко Лєна, група БІ-441;
ІІІ місце – Пазюра Олексій, група БІ-442; Зюбін Тарас, група БІ-441; Столяр Дмитро, група БІ-441.
Вітаємо переможців конкурсу та керівників їх дослідницьких випускних робіт!
< Попередня | Наступна > |
---|